Випускники

Випуск 2016 року
(денна форма навчання)

Спеціальність - 8.04030302 Системи і методи прийняття рішень
(магістр)

  • Кисілюк Уляна Михайлівна (з відзнакою)
  • Мельник Олександр Романович (з відзнакою)
  • Савчук Христина Василівна (з відзнакою)
  • Коржос Орися Сергіївна
  • Лунгу Ігор Русланович
  • Омельченко Артем Миколайович
  • Пасічник Олексій Сергійович
  • Третінніков Володимир Володимирович

Спеціальність - 8.04020102 – Актуарна та фінансова математика
(магістр)

  • Косован Ірина Василівна
  • Матійчук Іванна Іванівна
  • Бранашко Настя Вячеславівна

Напрям підготовки - 6.040303 Системний аналіз
(бакалавр)

  • Атаманюк Ольга Володимирівна
  • Волощук Марина Володимирівна
  • Качало Роман Корнілович
  • Косован Василь Васильович
  • Курган Андрій Михайлович
  • Миронюк Степан Іванович
  • Панчук Ігор Володимирович

Випуск 2015 року
(денна форма навчання)

Спеціальність - 8.04020102 Актуарна та фінансова математика
(ОКР – магістр)

  • Ляска Мар'яна Анатоліївна
  • Самчук Наталія Миколаївна
  • Санковський Дмитро Вікторович
  • Слободян Андрій Олегович
  • Тацюк Руслана Борисівна
  • Цибрій Неля Павлівна
  • Чорнюк Сергій Валерійович
  • Янко Мар'яна Романівна


Спеціальність - 8.04030302 Системи і методи прийняття рішень
(ОКР – магістр)

  • Кащук Штефан Віорелович
  • Караушу Андрій Ромусович
  • Мельник Михайло Олександрович
  • Тузяк Оксана Володимирівна

Випуск 2014 року
(денна форма навчання)

Спеціальність - 8.04020102 Актуарна та фінансова математика
(ОКР – магістр)

  • Думитраш Христина Дмитрівна
  • Коропецький Павло Васильович
  • Мельник Юлія Олексіївна
  • Мельничук Ангеліна Вікторівна
  • Павлик Наталія Григорівна
  • Продан Марія Дмитрівна
  • Романюк Тетяна Василівна
  • Турянська Оксана Павлівна
  • Флорескул Наталія Василівна

Спеціальність - 8.04020501 – Статистика
(ОКР – магістр)

  • Крищук Олеся Миколаївна
  • Павлюк Олена Володимирівна
  • Стародубцев Артем Юрійович
  • Туранська Уляна Іванівна


(заочна форма навчання)

Спеціальність - 8.04020501 – Статистика
(ОКР – магістр)

  • Борисевич Оксану Василівна
  • Мельник Інна Василівна
  • Пазюк Оксана Василівна
  • Первісник Григорій Васильович
  • Скидан Таміла Володимирівна

Спеціальність - 7.04020501 – Статистика
(ОКР – спеціаліст)

  • Калуцька Людмила Вікторівна
  • Костів

Випуск 2013 року
Спеціальність - 8.04020501 – Статистика
(ОКР – магістр)

(денна форма навчання)

  • Борисенко Інна Сергіївна
  • Борисенко Ольга Сергіївна
  • Городенська Мар’яна Вікторівна
  • Літвінчук Юлія Анатоліївна
  • Зигря Міхаєла Михайлівна
  • Падурару Інга Василівна
  • Пічіряну Марічіка Георгіївна
  • Скоробогач Ігор Ярославович
  • Скутар Віталій Володимирович


(заочна форма навчання)

  • Берла Тетяна Степанівна
  • Лепкалюк Наталія Тарасівна
  • Майданюк Віталій Геннадійович
  • Мороз Алла Олександрівна
  • Самокіщук Андрій Юрійович

Випуск 2012 року
(денна форма навчання)

  • Андрійовський Валерій Ярославович
  • Кнігніцька Тетяна Василівна – з відзнакою
  • Коропецький Василь Васильович – з відзнакою
  • Нікіта Крістіна Валеріївна
  • Храб Марина Валеріївна


(заочна форма навчання)

  • Горячко Анастасія Вікторівна
  • Гуцуляк Іван Іванович
  • Мальована Наталія Павлівна
  • Рогозкіна Яна Петрівна
  • Ткачук Василь Ярославович

Випуск 2011 року

(денна форма навчання)

  • Бодрик Надія Петрівна – з відзнакою
  • Данелюк Людмила Василівна
  • Кілару Аліна Борисівна
  • Кольба Ганна Йосипівна – з відзнакою
  • Кутузов Петро Олексійович
  • Полонюк Олександр Олексійович
  • Товарницький Іван Васильович

(заочна форма навчання)

  • Апетроаєй Георгій Васильович
  • Білинська-Слотило Юлія Романівна
  • Бортіка Ліліана Іванівна
  • Довгий Сергій Степанович

Випуск 2010 року

  • Андрецуляк Павло Іванович – з відзнакою
  • Андрієш Павло Олександрович
  • Байрамова Лейла Мірзабей-кизи
  • Верещинська Олександра Вікторівна
  • Грішин Станіслав Олександрович
  • Гуцуляк Вадим Мирославович
  • Гуцуляк Микола Мирославович
  • Гуцуляк Сергій Олександрович
  • Джурджак Юлія Ігорівна
  • Іванюк Тетяна Василівна
  • Клюс Оксана Вікторівна
  • Максимчук Олександр Олександрович
  • Падалкін Ігор Романович
  • Падалкіна Катерина Романівна
  • Рихлівський Андрій Петрович
  • Савчук Богдан Васильович – з відзнакою
  • Чорна Неля Вікторівна – з відзнакою
  • Шейчук Іван Степанович

Випуск 2009 року

  • Аронович Тетяна Іванівна
  • Бардашевська Оксана Іванівна
  • Галонський Максим Євгенович
  • Головач Сергій Васильович
  • Гомега Артем Вадимович
  • Гордей Тарас Іванович
  • Грекул Ольга Мирославівна – з відзнакою
  • Донкін В’ячеслав Сергійович
  • Кристинюк Тетяна Дмитрівна
  • Кушнірик Тарас Володимирович
  • Оликсюк Михайло Васильович
  • Січевський Олег Валерійович

Випуск 2008 року

  • Богатирьов Сергій Костянтинович
  • Будник Олена Ігорівна – з відзнакою
  • Кабин Максим Ігорович
  • Канюк Ігор Євгенійович
  • Кузьмук Ольга Миколаївна
  • Масіян Отто Вікторович
  • Миронюк Василь Миколайович
  • Михайлюк Злата Іванівна
  • Образцов Іван Євгенійович – з відзнакою
  • Овелько Антон Феліксович
  • Осташек Анастасія Василівна
  • Руснак Павло Володимирович – з відзнакою
  • Солоненко Віра Іванівна
  • Солоненко Надія Іванівна
  • Товарницька Юліана Мірчівна

Випуск 2007 року

  • Боровик Наталія Степанівна – з відзнакою
  • Калакайло Оксана Михайлівна
  • Кміть Оксана Іванівна
  • Косменко Віктор Дмитрович
  • Кравчук Юлія Миколаївна
  • Курилова Надія Вікторівна
  • Куцак Сергій Анатолійович
  • Лучик Ростислав Іванович
  • Нагіна Надія Володимирівна
  • Ткачук Наталія Ігорівна – з відзнакою
  • Томашевська Христина Олегівна
  • Хім’як Андрій Іванович
  • Чобан Яна Валеріївна
  • Шадний Євген Васильович
  • Шастал Надія Маноліївна

Випуск 2006 року

  • Бакай Володимир Володимирович
  • Баскевич Ігор Володимирович
  • Буйновська Мар’яна Василівна
  • Бурштин Аліса Василівна
  • Вітишак Олена Василівна
  • Вітрук Віталій Володимирович
  • Гарюк Наталія Василівна
  • Дейнеко В’ячеслав В’ячеславович
  • Демид Роман Вікторович
  • Довгунь Андрій Ярославович – з відзнакою
  • Ємельянова Ольга Юріївна – з відзнакою
  • Захарчук Андрій Миколайович
  • Капра Анжела Іллівна
  • Клим Сергій Олександрович
  • Луба Олена Юріївна
  • Лукащук Володимир Іванович
  • Ляшко Оксана Миколаївна
  • Москалюк Ірина Миколаївна
  • Паламарюк Олексій Юрійович
  • Сандулович Караліна Віталіївна
  • Столяр Олександр Дмитрович
  • Цуркан Анатолій Олександрович
  • Чумак Людмила Володимирівна
  • Ярославська Лілія Мірчівна

Випуск 2005 року

  • Бородіна Олена Олегівна
  • Демидович Андрій Володимир
  • Заболотний Віталій Васильович
  • Лучик Юрій Іванович
  • Малик Ігор Володимирович – з відзнакою
  • Панчук Ірина Іванівна
  • Притула Іван Володимирович
  • Сучеван Юлія Василівна
  • Ткачук Юрій Петрович
  • Чебан Андрій Миколайович
  • Чобан Анастасія Валеріївна
  • Шадний Віктор Васильович